Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującym prawem, klient może zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 14 dni od momentu odebrania przesyłki bez konieczności podawania przyczyny.

Aby skutecznie dokonać zwrotu lub reklamacji należy wysłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna oraz odesłać zwracany towar na koszt kupującego wraz z dokumentem zakupu lub jego kopią.

Zwracany towar musi być nowy i nie może nosić śladów użycia. Na czas transportu powinien być starannie zabezpieczony.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna można wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy: novona@novona.pl lub dołączyć do przesyłki ze zwracanym towarem i wysłać na główny adres siedziby firmy:

Novona Joanna Jesionkiewicz

ul. Brzozowa 2 B

05-552 Wola Mrokowska

Formularz zwrotu powinien zawierać: imię i nazwisko, adres do korespondencji, nr telefonu, nazwę produktu, a w przypadku reklamacji również jej przyczynę. Powinien także zawierać nr rachunku bankowego, na który ma być dokonany zwrot należności uiszczonych przez klienta.

Zwrotu w/w należności, Sklep dokonuje w ciągu siedmiu dni roboczych od daty otrzymania zwracanego towaru na konto wskazane przez Klienta.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego

Nasze produkty objęte są roczną gwarancją. Czas rozstrzygnięcia zgłaszanej reklamacji to 14 dni od momentu zgłoszenia reklamacji.

Reklamacje należy zgłaszać drogą mailową na adres: novona@novona.pl lub telefoniczną: nr tel. 600888206

W przypadku ewentualnych reklamacji, można żądać wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wad lub odstąpienia od umowy kupna (zwrotu należności).

Reklamacjom nie podlegają towary zdeformowane wskutek nieodpowiedniego użytkowania przez klienta oraz noszące ślady samoczynnych zmian, np. ścieranie się z elementów powłok posrebrzanych czy pozłacanych co jest naturalnym procesem.

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl