Naszyjnik czarny turmalin z kroplą cytrynu

cytryn 5.jpg
  • nowość
Wysyłka w: 4 dni
Cena: 190,00 zł 190.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Naszyjnik z czarnych turmalinów z cytrynami

Naszyjnik wykonany jest z fasetowanych kuleczek turmalinu o średnicy ok. 2,5 mm z piękną, fasetowaną łezką naturalnego cytrynu oraz małymi kuleczkami tego złocistego kamienia.

Elementy wykończeniowe i dodatki wykonane są ze złota Gold Filled próby 1/20K (585).

Naszyjnik z naturalnych kamieni zakończony jest łańcuszkiem przedłużającym, dzięki któremu możemy wydłużyć go o dodatkowe 3 cm.

Wybierz swój rozmiar z trzech dostępnych wariantów i dopasuj naszyjnik do swoich potrzeb.

Cytryn - właściwości kamienia szlachetnego

Ten niezwykle piękny i słoneczny minerał uważany jest za kamień optymizmu, dobrobytu i sukcesu. Szczególnie poleca się go osobom kreatywnym, przedsiębiorczym, które planują rozpoczęcie nowych projektów lub prowadzą własny biznes. Od starożytności uważano go także za kamień alchemików, który korzystnie wpływa na pewność siebie, dodaje życiowej energii i przyciąga dobrobyt. 

 

Tutaj dowiesz się więcej o właściwościach kamieni i o tym, jak dobrać właściwy minerał do Twojego znaku zodiaku.

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl